ASUS ROG Strix G18 G815LW-S9035W Ultra 9 275HX/32GB/SSD 2TB/18" WQXGA 240Hz/RTX 5080/W11Home
Blagovna znamka: KINGSTON
Redna cena 4.699,00 €.Prihranite 334,57 €(7%).Najnižja cena: 4.364,43€
4.364,43 €
Cena brez DDV : 3.577,40€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | KINGSTON |
Podroben opis
Strix SCAR 18 za leto 2025 ponuja najboljšo možno izkušnjo igranja iger z operacijskim sistemom Windows 11 Home, saj vključuje procesor Intel® Core™ Ultra 9 275HX in grafično kartico NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 za prenosnike z naprednim Optimusom. To izjemno strojno opremo dopolnjuje 32 GB RAM-a DDR5 in 2 TB prostora za shranjevanje PCIe 4.0, pri čemer so reže za pomnilnik nadgradljive na 6400 MHz DDR5 RAM, reže za SSD pa v celoti podpirajo PCIe Gen 5, kar zagotavlja, da imate vedno prednost pred konkurenti.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-g18-2025/ |
| Diagonala zaslona | 45,72 cm (18,0") |
| Diagonala zaslona dodatno | 2,5K (2560x1600, WQXGA), ROG Nebula, 500 nits, nebleščeč, DCI-P3:100%, 240 Hz, G-Sync |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 |
| Vrsta procesorja dodatno | 275HX procesor 2,70 GHz (36MB, do 5,40 GHz, 24 jeder, 24 niti); Intel AI Boost NPU do 13 TOPs |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR5 (2x16GB DDR5-5600 SO-DIMM) |
| SSD pogon | 2 TB |
| SSD pogon dodatno | PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD (dodatno 1x prosto mesto za M.2 -več info asus.com) |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX |
| Grafična kartica dodatno | 5080 Laptop GPU, 16GB GDDR7 |
| Tip prenosnika | Gaming |
| Tip prenosnika dodatno | ROG Strix SCAR 18 |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | NE |
| Barva | Siva |
| Barva dodatno | (Eclipse Gray) |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x Thunderbolt 5 z DisplayPort/PowerDelivery/G-Sync, 3x USB-A 3.2 Gen2, 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 2.5G LAN priključek |
| Priključki dodatno | 3,5mm kombiniran avdio priključek |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Tipkovnica: slovenska, osvetljena tipkovnica RGB z AuraSync; |
| Tipkovnica in miška dodatno | Miška: sledilna ploščica |
| Zvočniki in kamera | Zvok: Dolby Atmos, Hi-Res Audio, Smart Amp Technology, 4 zvočniki z ojačanjem Smart Amplifier; |
| Zvočniki in kamera dodatno | Kamera: 1080P FHD, IR kamera za Windows Hello |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 7 (802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth 5.4 |
| Polnilec priložen | Da |
| Baterija in napajanje | Baterija: 90WHrs, 4S1P, 4-celična Li-ion; |
| Baterija in napajanje dodatno | Napajanje: 380W AC Adapter (20V DC, 19A) z Rectangle priključkom; |
| Varnost | Firmware TPM, BIOS APUPP |
| Mere (Š x V x G) | 39,9 x 3,20 x 29,8 cm |
| Teža | 3,42 KG |
| Ohišje | robustno ohišje z ojačanim hladilnim sistemom; |
| Dodatne informacije | Tri-fan tehnologija hlajenja, veliki zračniki in tekoča kovina Conductonaut Extreme, tehnologija Advanced Optimus, |
| Dodatne informacije dodatno | s stikalom MUX Switch, certifikat za pristne barve Pantone, 100-odstotna pokritost barvnega spektra sRGB |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | (baterija 12) |
Sorodni izdelki
Redna cena: 2.883,35 € Akcijska cena:2.678,05 € Razrezana cena: 84 x 43,65 € 2.883,35 € ali 84 x 43,65 € Najnižja cena: 2.678,05€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 4.074,80 € Akcijska cena:3.901,55 € Razrezana cena: 84 x 63,60 € 4.074,80 € ali 84 x 63,60 € Najnižja cena: 3.901,55€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.199,67 € Akcijska cena:1.166,08 € Razrezana cena: 84 x 19,63 € 1.199,67 € ali 84 x 19,63 € Najnižja cena: 1.166,08€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 5.199,99 € Akcijska cena:4.829,76 € Razrezana cena: 84 x 78,73 € 5.199,99 € ali 84 x 78,73 € Najnižja cena: 4.829,76€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.799,99 € Akcijska cena:1.671,84 € Razrezana cena: 84 x 27,25 € 1.799,99 € ali 84 x 27,25 € Najnižja cena: 1.671,84€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 3.409,49 € Akcijska cena:2.994,60 € Razrezana cena: 84 x 48,82 € 3.409,49 € ali 84 x 48,82 € Najnižja cena: 2.994,60€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.934,11 € Akcijska cena:1.703,17 € Razrezana cena: 84 x 27,76 € 1.934,11 € ali 84 x 27,76 € Najnižja cena: 1.703,17€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 5.299,99 € Akcijska cena:4.922,63 € Razrezana cena: 84 x 80,24 € 5.299,99 € ali 84 x 80,24 € Najnižja cena: 4.922,63€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 














