ASUS TUF Gaming F16 FA608UM-RV005 Ryzen 7 260/32GB/SSD 1TB/16" FHD+165Hz/RTX 5060/BrezOS
Blagovna znamka: ASUS
Redna cena 1.799,99 €.Prihranite 128,15 €(7%).Najnižja cena: 1.671,84€
1.671,84 €
Cena brez DDV : 1.370,36€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | ASUS |
Podroben opis
Predstavljamo ASUS TUF Gaming A16 (2025), robusten prenosnik, ki združuje vrhunsko zmogljivost z vzdržljivostjo, idealno za poslovne in zahtevne delovne naloge. Z AMD Ryzen™ 7 260 procesorjem in NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU zagotavlja brezhibno večopravilnost.Ponaša se z udobno tipkovnico, veliko sledilno ploščico in FHD kamero za videokonference. Vgrajen Microsoft Copilot izboljšuje produktivnost.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://www.asus.com/laptops/for-gaming/tuf-gaming/asus-tuf-gaming-a16-2025/ |
| Diagonala zaslona | 40,64 cm (16,0'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD+ (1920x1200, WUXGA), IPS-level, sRGB 100%, nebleščeč, 300-nits, 165Hz, G-Sync |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 |
| Vrsta procesorja dodatno | 260 procesor 3,80 GHz (24MB predpomnilnik do 5,10 GHz , 8 jeder/16 niti) AMD XDNA NPU do 16 TOPs |
| Operacijski sistem | Brez |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | 2*16GB DDR5-5600 SO-DIMM (2x SO-DIMM skupaj do največ 64GB) |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD (1x prosto M.2 PCIe) |
| HDD pogon | brez |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX |
| Grafična kartica dodatno | 5060 Laptop GPU, 8GB GDDR7 |
| Tip prenosnika | Gaming |
| Tip prenosnika dodatno | ASUS TUF Gaming A16 (2025) |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Možnost priklopne postaje dodatno | (preveri kompatibilnost na spletni strani proizvajalca) |
| Barva | Siva |
| Barva dodatno | (Jaeger Gray) |
| Mobilni prenos podatkov | ne |
| Priključki | 1x USB4 Type-C s podporo DisplayPort, 1x USB 3.2 Gen2 Type-C Display Port/PD in G-SYNC, |
| Priključki dodatno | 2x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1x USB-A 2.0, 1x RJ45 LAN port, 1x HDMI 2.1 FRL |
| Čitalec kartic | brez |
| Tipkovnica in miška | tipkovnica: slovenska, osvetljena, enotna RGB-osvetlitev (1-Zone) s tipko za Copilot; |
| Tipkovnica in miška dodatno | Miška: drsna ploščica |
| Zvočniki in kamera | zvok: Dolby Atmos, AI noise-canceling tehnologija, Hi-Res certifikat, Microsoft Cortana; |
| Zvočniki in kamera dodatno | mikrofon: vgrajen Array mikrofon; kamera: 1080p FHD IR kamera z Windows Hello |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth 5.3 |
| Polnilec priložen | Da |
| Polnilec priložen dodatno | napajalnik: 240W AC (20V DC, 12A), Rectangle Conn |
| Baterija in napajanje | 90WHrs, 4S1P, 4-celična; |
| Varnost | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Varnost dodatno | BIOS APUPP, Pluton Security Slot, Secured-core PC (Level 3) |
| Mere (Š x V x G) | 35,4 x 2,57 x 26,9 cm |
| Teža | 2,2 kg |
| Ohišje | Ultra trpežno s certifikatom MIIL-STD 810 H, |
| Dodatne informacije | Hladilni sistem z ventilatorji Arc Flow Fans; AMD Ryzen AI, NVIDIA Advance Optimus |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | (baterija 12) |
Sorodni izdelki
Redna cena: 2.883,35 € Akcijska cena:2.678,05 € Razrezana cena: 84 x 43,65 € 2.883,35 € ali 84 x 43,65 € Najnižja cena: 2.678,05€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.199,67 € Akcijska cena:1.166,08 € Razrezana cena: 84 x 19,63 € 1.199,67 € ali 84 x 19,63 € Najnižja cena: 1.166,08€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 5.199,99 € Akcijska cena:4.829,76 € Razrezana cena: 84 x 78,73 € 5.199,99 € ali 84 x 78,73 € Najnižja cena: 4.829,76€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 3.799,00 € Akcijska cena:3.528,51 € Razrezana cena: 84 x 57,52 € 3.799,00 € ali 84 x 57,52 € Najnižja cena: 3.528,51€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.299,90 € Akcijska cena:1.207,34 € Razrezana cena: 84 x 20,32 € 1.299,90 € ali 84 x 20,32 € Najnižja cena: 1.207,34€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 3.409,49 € Akcijska cena:2.994,60 € Razrezana cena: 84 x 48,82 € 3.409,49 € ali 84 x 48,82 € Najnižja cena: 2.994,60€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.449,00 € Akcijska cena:1.345,84 € Razrezana cena: 84 x 22,66 € 1.449,00 € ali 84 x 22,66 € Najnižja cena: 1.345,84€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 3.564,02 € Akcijska cena:3.129,18 € Razrezana cena: 84 x 51,00 € 3.564,02 € ali 84 x 51,00 € Najnižja cena: 3.129,18€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 













