ASUS Zenbook 14 OLED UM3406GA-QD008W Ryzen AI 7 445/32GB/SSD 1TB/14" WUXGA OLED 60Hz/W11H
Blagovna znamka: ASUS
Redna cena 2.249,00 €.Prihranite 160,13 €(7%).Najnižja cena: 2.088,87€
2.088,87 €
Cena brez DDV : 1.712,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 22.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | ASUS |
Podroben opis
Izboljšajte svojo izkušnjo z elegantnim in prefinjenim prenosnikom Zenbook 14. Njegova tanka in lahka zasnova skriva moč najnovejšega procesorja AMD Ryzen™ AI 7 445, ki ga poganja umetna inteligenca in pospešuje delovanje orodij z umetno inteligenco. Dolgotrajna baterija zagotavlja celodnevno napajanje, na voljo pa je tudi celoten nabor I/O priključkov za izboljšano povezljivost. Njegov 180-stopinjski tečaj omogoča preprosto skupno rabo, z živahnim zaslonom in vrhunskimi super-linearnimi zvočniki pa lahko potopite v svet čutnih užitkov, hkrati pa sprejmete okolju prijazno zasnovo, ki izžareva eko-eleganco.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://www.asus.com/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-14-oled-um3406/ |
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0'') |
| Diagonala zaslona dodatno | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10, DCI-P3: 100%, 400-nits, 60Hz, bleščeč, nižja vsebnost modre svetlobe, SGS Eye Care |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen AI 7 |
| Vrsta procesorja dodatno | 445 procesor 2,00GHz (14MB, do 4,60GHz, 6 jeder, 12 niti); AMD XDNA NPU do 50TOPS |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | LPDDR5X (na os. plošči) |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | AMD Radeon Graphics |
| Tip prenosnika | Multimedija |
| Tip prenosnika dodatno | ASUS Zenbook 14 OLED |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Možnost priklopne postaje dodatno | (preko USB 4.0 Type-C) |
| Barva | Črna |
| Barva dodatno | (Jade Black) |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C podpira Display Port in Power Delivery (podatki do 40Gbps), 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C podpira Display Port in Power Delivery (10Gbps), |
| Priključki dodatno | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (5Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3,5mm kombinirani avdio priključek |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | tipkovnica: slovenska, osvetljena, chiclet; |
| Tipkovnica in miška dodatno | Miška: Numberpad - drsna ploščica, ki lahko služi tudi kot številčnica |
| Zvočniki in kamera | harman/kardon (Premium), SmartAmp tehnologija, vgrajen zvočnik in Array mikrofon |
| Zvočniki in kamera dodatno | Kamera: FHD kamera z IR funkcijo (WIndows Hello), zaslonka za zasebnost |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 6E (802.11ax) +Bluetooth 5.4 (Dual band) 2*2 |
| Polnilec priložen | Ne |
| Baterija in napajanje | baterija: 75WHrs, 4S1P, 4-celična Li-ion; napajalnik: 68W Type-C |
| Varnost | Firmware TPM, Microsoft Pluton security processor, BIOS BUPP, BIOS SUP |
| Mere (Š x V x G) | 31,24 x 1,49 x 22,01 cm |
| Teža | 1,20 KG |
| Ohišje | Lahkotno Alu ohišje; tečaj 180° ErgoLift hinge; |
| Dodatne informacije | Certifikat trpežnosti US MIL-STD 810H; SGS Eye Care Display; |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | (Baterija 12) |
Sorodni izdelki
Redna cena: 1.099,99 € Akcijska cena:1.077,99 € Razrezana cena: 84 x 18,15 € 1.099,99 € ali 84 x 18,15 € Najnižja cena: 1.077,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 2.334,41 € Akcijska cena:2.168,20 € Razrezana cena: 84 x 35,34 € 2.334,41 € ali 84 x 35,34 € Najnižja cena: 2.168,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.049,99 € Akcijska cena:1.028,99 € Razrezana cena: 84 x 17,32 € 1.049,99 € ali 84 x 17,32 € Najnižja cena: 1.028,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 5.066,88 € Akcijska cena:4.706,11 € Razrezana cena: 84 x 76,71 € 5.066,88 € ali 84 x 76,71 € Najnižja cena: 4.706,11€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 629,99 € Akcijska cena:617,39 € Razrezana cena: 84 x 10,39 € 629,99 € ali 84 x 10,39 € Najnižja cena: 617,39€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.624,99 € Akcijska cena:1.592,49 € Razrezana cena: 84 x 25,95 € 1.624,99 € ali 84 x 25,95 € Najnižja cena: 1.592,49€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 2.521,89 € Akcijska cena:2.226,11 € Razrezana cena: 84 x 36,28 € 2.521,89 € ali 84 x 36,28 € Najnižja cena: 2.226,11€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.154,99 € Akcijska cena:1.131,89 € Razrezana cena: 84 x 19,06 € 1.154,99 € ali 84 x 19,06 € Najnižja cena: 1.131,89€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 















