Delovna postaja HP Z2 Tower G1i U9 285K/64GB/SSD 1TB/RTX Pro 2000 Blackwell 16GB/WiFi/W11Pro
Blagovna znamka: HP
Redna cena 4.555,60 €.Prihranite 324,35 €(7%).Najnižja cena: 4.231,25€
4.231,25 €
Cena brez DDV : 3.468,24€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 21.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | HP |
| Barva | črna |
Podroben opis
Izkusite nove ravni zmogljivosti za profesionalne delovne procese. Delovna postaja v obliki stolpa HP Z2 z umetno inteligenco je preoblikovana tako, da podpira vrhunsko grafiko in omogoča nemoteno izvajanje eno- in večnitnih aplikacij za hitro modeliranje, simulacijo in upodabljanje. Uživajte v preprosti razširljivosti za izvedbo nadgradnje, ko imate nove potrebe.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09133728 |
| Specifikacije | https://www.hp.com/si-sl/products/workstations/product-details/product-specifications/2103578969 |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 |
| Vrsta procesorja dodatno | 285K (do 5,7 GHz) 40MB 24 jeder/24 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit ANG |
| Velikost pomnilnika | 64 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR5 5600 MHz NECC (2x 32GB), 2x proste reže do 256GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | PCIe 5x4 2280 M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | NVIDIA |
| Grafična kartica dodatno | RTX PRO 2000 Blackwell 16GB GDDR7, 4x mDP |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Tip/vrsta računalnika | Delovna postaja |
| Nabor vezja | Intel W880 |
| Napajalnik | 700W, 92% učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | 4x USB-A 10 Gb/s, 2x USB-C 20 Gb/s, 1 kombinirani priključek za slušalke/mikrofon |
| Priključki zadaj | 2x DP 1.4, 3x USB-A 480 Gb/s, 2x USB-A 10 Gb/s;, 1x RJ-45 1GbE, 1x audio vhod, 1x audio izhod |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | PCIe Gen5 x16, PCIe Gen4 x1 z x4 priključkom, PCIe Gen4 x4 z x16 priključkom, PCIe Gen4 x4 |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2x2) in Bluetooth 5,4, vPro |
| Žične povezave | Intel I219LM GbE |
| Optična enota | / |
| RAID | 0,1 |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 17,5 x 38,8 x 42,6 cm |
| Teža | 8,6 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 683,99 € Akcijska cena:670,31 € Razrezana cena: 84 x 11,28 € 683,99 € ali 84 x 11,28 € Najnižja cena: 670,31€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 799,00 € Akcijska cena:742,11 € Razrezana cena: 84 x 12,49 € 799,00 € ali 84 x 12,49 € Najnižja cena: 742,11€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.199,99 € Akcijska cena:1.175,99 € Razrezana cena: 84 x 19,80 € 1.199,99 € ali 84 x 19,80 € Najnižja cena: 1.175,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 5.721,80 € Akcijska cena:5.252,61 € Razrezana cena: 84 x 85,62 € 5.721,80 € ali 84 x 85,62 € Najnižja cena: 5.252,61€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 4.170,84 € Akcijska cena:3.873,88 € Razrezana cena: 84 x 63,15 € 4.170,84 € ali 84 x 63,15 € Najnižja cena: 3.873,88€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.076,04 € Akcijska cena:987,80 € Razrezana cena: 84 x 16,63 € 1.076,04 € ali 84 x 16,63 € Najnižja cena: 987,80€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.281,00 € Akcijska cena:1.175,96 € Razrezana cena: 84 x 19,80 € 1.281,00 € ali 84 x 19,80 € Najnižja cena: 1.175,96€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 399,00 € Akcijska cena:367,65 € Razrezana cena: 36 x 12,45 € 399,00 € ali 36 x 12,45 € Najnižja cena: 367,65€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 








