Hisense Kombinirani hladilnik/zamrzovalnik - vgradni integrirani - RB5B250SSWC
Redna cena 969,90 €.Prihranite 19,40 €(2%).Najnižja cena: 950,50€
950,50 €
Cena brez DDV : 779,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 24.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Energijski razred | C |
| Barva | bela |
| Število polic | 4 |
Podroben opis
Tehnični podatki
| Energijski razred | C |
| Razred hrupa | B |
| Material vrat | Jeklena pločevina |
| Barva izdelka | Bela barva |
| Barva vrat | Bela barva |
| Odpiranje vrat | Levo/desno menljivo odpiranje vrat |
| Tečaj vrat | Škarjasti tečaj |
| Klimatski razredi | SN, N, ST, T |
| Število zvezdic zamrzovalnika | Sveža hrana, **** |
Učinkovitost
| Inverterski kompresor | Inverterski kompresor |
| Skupni volumen | 252 l |
| Prostornina hladilnega prostora | 176 l |
| Prostornina zamrzovalnega prostora | 76 l |
| Zamrzovalna zmogljivost v 24 urah | 6 kg |
| Shranjevalni čas ob motnjah | 14 h |
Upravljanje
| Wi-Fi upravljanje | Integrirano |
| Vrsta prikazovalnika | LED prikazovalnik |
| Zvočni alarm za predolgo odprta vrata | Alarm v vratih |
| Pokazatelj temperature | Digitalni prikaz temperature v zamrzovalnem in hladilnem delu |
| Opozorilni zvočni in svetlobni signal za previsoko temperaturo v zamrzovalnem delu: rdeč signal | Opozorilni zvočni in svetlobni signal za previsoko temperaturo v zamrzovalnem delu: rdeč signal |
Značilnosti
| Dual-Tech Cooling | Dual-Tech Cooling |
| Večtočkovno 3D vpihovanje zraka | Multi Air Flow |
| Moisture Fresh Crisper | Moisture Fresh Crisper |
| Fresh Crisper | Fresh Crisper |
| Super cool | Super Cool |
| Eco Mode | Eco Mode |
Oprema hladilnega dela
| Osvetlitev hladilnega prostora | LED trak na stropu, LED trak na strani |
| Število steklenih polic | 4 steklene police |
| Nosilec za steklenice | Nosilec za steklenice |
| Posode v vratih hladilnika | 3 navadne posode |
| Posoda za zelenjavo | 2 predala za zelenjavo |
| Posodica za jajca | 2 vložka za jajca (6×) |
| Barva usmernika zraka | Kovinska |
Oprema zamrzovalnega dela
| Zamrzovalni prostor | 3 predali |
Tehnični podatki
| Ocenjena letna poraba energije | 150 kWh |
| Nivo hrupa | 34 dB |
| Mere (Š×V×G) | 54 × 177,2 × 54,5 cm |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 58,5 × 187,8 × 58,5 cm |
| Neto teža | 57 kg |
| Bruto teža | 61 kg |
| Priključna moč | 210 W |
| Šifra | 20015177 |
| EAN koda | 6921727088475 |
Energijska nalepka in podatkovna kartica
Brošure
Sorodni izdelki
Redna cena: 1.109,90 € Akcijska cena:1.087,70 € Razrezana cena: 84 x 18,31 € 1.109,90 € ali 84 x 18,31 € Najnižja cena: 1.087,70€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 499,90 € Akcijska cena:391,90 € Razrezana cena: 48 x 10,34 € 499,90 € ali 48 x 10,34 € Najnižja cena: 391,90€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 699,90 € Akcijska cena:685,90 € Razrezana cena: 84 x 11,55 € 699,90 € ali 84 x 11,55 € Najnižja cena: 685,90€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.073,30 € Razrezana cena: 84 x 18,06 €
1.073,30 €
ali 84 x 18,06 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 999,90 € Akcijska cena:979,90 € Razrezana cena: 84 x 16,50 € 999,90 € ali 84 x 16,50 € Najnižja cena: 979,90€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 499,90 € Akcijska cena:391,90 € Razrezana cena: 48 x 10,34 € 499,90 € ali 48 x 10,34 € Najnižja cena: 391,90€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 535,46 € Akcijska cena:432,12 € Razrezana cena: 48 x 11,39 € 535,46 € ali 48 x 11,39 € Najnižja cena: 432,12€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 419,90 € Akcijska cena:411,50 € Razrezana cena: 48 x 10,86 € 419,90 € ali 48 x 10,86 € Najnižja cena: 411,50€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 



















