Klima Samsung Windfree Avant S2 3,5 kW kompl. 2025
Redna cena 1.584,78 €.Prihranite 289,05 €(18%).Najnižja cena: 1.295,73€
1.295,73 €
Cena brez DDV : 1.062,07€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 22.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
Podroben opis
Do 30 % večjo energetsko učinkovitost, izjemno tiha od 16 dBA in odstranjuje 90 % bakterij s funkcijo Freeze Wash. Glavne prednosti: AI pametno hlajenje za optimalno udobje in energetsko učinkovitost Dry Comfort za dehumidifikacijo brez občutka mraza in do 30 % prihranka energije Tri-Care Filter za bolj čist in zdrav zrak v prostoru Solar Cell daljinski upravljalnik: 53 % tanjši in 25 % lažji, polnjenje preko sončne svetlobe ali USB-C WiFi povezljivost in glasovno upravljanje za enostavno nastavitev Freeze Wash funkcija za odstranjevanje do 90 % bakterij Pripravite se na popolno hlajenje brez neposrednega vetra, s še večjo energetsko učinkovitostjo in tišjim delovanjem.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/airconditioners/Label_2189640.pdf |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/airconditioners/Fiche_2189640_SL.pdf |
| Moč | 3,5 kW |
| Osnovne informacije | učinek brez pihanja/AI pametno haljenje, WIfI, tricare filter |
| Glasnost | Zvočni tlak notranje enote: 16dB-40dB |
| Energijski razred | A++ |
| Dodatne informacije | NOVO! Solar Cell upravljalnik; polnjene na USB C |
| Mere (Š x V x G) | notranje enote 299x889x215 mm; zunanja 790 x 548 x 285 mm |
| Teža | notranja 9,9 kg; zunanje enota: 30,7 kg |
| Garancija v mesecih | 24M |
Sorodni izdelki
Redna cena: 1.850,00 € Akcijska cena:1.354,50 € Razrezana cena: 84 x 22,81 € 1.850,00 € ali 84 x 22,81 € Najnižja cena: 1.354,50€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.227,20 € Razrezana cena: 84 x 20,65 €
1.227,20 €
ali 84 x 20,65 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.958,65 € Razrezana cena: 84 x 31,93 €
1.958,65 €
ali 84 x 31,93 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.830,00 € Akcijska cena:1.306,62 € Razrezana cena: 84 x 22,00 € 1.830,00 € ali 84 x 22,00 € Najnižja cena: 1.306,62€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 970,00 € Akcijska cena:913,50 € Razrezana cena: 84 x 15,39 € 970,00 € ali 84 x 15,39 € Najnižja cena: 913,50€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.291,98 € Akcijska cena:1.153,09 € Razrezana cena: 84 x 19,41 € 1.291,98 € ali 84 x 19,41 € Najnižja cena: 1.153,09€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 649,04 € Akcijska cena:575,17 € Razrezana cena: 72 x 10,89 € 649,04 € ali 72 x 10,89 € Najnižja cena: 575,17€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:419,99 € Razrezana cena: 48 x 11,07 €
419,99 €
ali 48 x 11,07 €
Na zalogi v prodajalni
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 



















