Gorenje Kondenzacijski sušilnik perila s toplotno črpalko - DHNE7D
Blagovna znamka: GORENJE
Redna cena 439,90 €.Prihranite 8,80 €(2%).Najnižja cena: 431,10€
431,10 €
Cena brez DDV : 353,36€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 08.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | GORENJE |
| Energijski razred | D |
| Barva | bela |
| Maksimalna moč | 700 W |
Podroben opis
Tehnični podatki
| Energijski razred | D |
| Barva izdelka | Bela barva |
| Razred hrupa sušenja | B |
Učinkovitost
| Emisija akustičnega hrupa Eco | 64 dB |
| Trajanje programa Eco (Tt) | 118 min |
| Poraba električne energije na 100 ciklov | 109 kWh |
| Povprečna stopnja kondenzacije (Cdry) | 86 % |
| Polnitev sušenje | 1-7 kg |
| Dvosmerno vpihovanje zraka TwinAir | Dvosmerno vpihovanje zraka TwinAir |
| Prostornina bobna | 100 l |
| Premer vrat | 52 cm |
| Kot odpiranja vrat | 135 ° |
| Reverzibilno gibanje bobna | Reverzibilno gibanje bobna |
| Možnost direktnega odtoka AutoDrain | Možnost direktnega odtoka AutoDrain |
Upravljanje
| Personalizirane nastavitve za vse programe | Personalizirane nastavitve za vse programe |
| Vrsta prikazovalnika | LED prikazovalnik |
| Tipke | Start/Pavza |
Programi
| Število programov | 15 programov |
| Programi | Avtomatski suho, Posteljnina, Volna, Srajce, Športna oblačila, Hitri, Zračenje, Prezračevanje, Bombaž standard, Sintetika/mix za v omaro, Občutljivo, Mix suho, Mix suho za likanje, Baby, Speed 40`, Brisače, ExtraHygiene, Puh |
| Izbira časov sušenja | stopenjsko |
| Speed 40` | Speed 40` |
Funkcije
| Dodatno sušenje | Dodatno sušenje |
| Sistem proti mečkanju AntiCrease | Sistem proti mečkanju AntiCrease |
| Hitro sušenje | Hitro sušenje |
| Funkcija prezračevanja | Funkcija prezračevanja |
| Časovna zakasnitev | Časovna zakasnitev |
Značilnosti
| Prijazen zvočni signal SoftSound | Prijazen zvočni signal SoftSound |
| Enostavno čiščenje filtra | Enostavno čiščenje filtra |
| Prikaz poteka delovanja | Prikazovalnik poteka sušenja |
| Signal za polno posodo kondenzata | Signal za polno posodo kondenzata |
| Digitalni prikazovalnik preostalega časa delovanja | Digitalni prikazovalnik preostalega časa delovanja |
| Senzor vlažnosti | Senzor vlažnosti |
Varnost in trajnost
| Otroška zaščita | Otroška zaščita |
| Material bobna | Boben iz pocinkane pločevine |
Tehnični podatki
| Ocenjena letna poraba električne energije | 206 kWh |
| Hermetično zaprto | Da |
| Vrsta hladilnega sredstva | R290 |
| Mere (Š×V×G) | 59,5 × 84,5 × 55 cm |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 66 × 89 × 63 cm |
| Neto teža | 40 kg |
| Bruto teža | 43 kg |
| Poraba električne energije v stanju pripravljenosti | 0,59 W |
| Priključna moč | 700 W |
| Nazivni tok varovalke | 10 A |
| Šifra | 20017021 |
| EAN koda | 3838783038333 |
Energijska nalepka in podatkovna kartica
Brošure
Sorodni izdelki
Redna cena: 699,90 € Akcijska cena:674,18 € Razrezana cena: 84 x 11,35 € 699,90 € ali 84 x 11,35 € Najnižja cena: 674,18€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:557,97 € Razrezana cena: 72 x 10,57 €
557,97 €
ali 72 x 10,57 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:568,50 € Razrezana cena: 72 x 10,77 €
568,50 €
ali 72 x 10,77 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 889,90 € Akcijska cena:872,10 € Razrezana cena: 84 x 14,68 € 889,90 € ali 84 x 14,68 € Najnižja cena: 872,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 749,90 € Akcijska cena:587,90 € Razrezana cena: 72 x 11,13 € 749,90 € ali 72 x 11,13 € Najnižja cena: 587,90€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.216,10 € Razrezana cena: 84 x 20,47 €
1.216,10 €
ali 84 x 20,47 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 939,90 € Akcijska cena:676,10 € Razrezana cena: 84 x 11,38 € 939,90 € ali 84 x 11,38 € Najnižja cena: 676,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:736,95 € Razrezana cena: 84 x 12,41 €
736,95 €
ali 84 x 12,41 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 













