Hisense 4K Smart Laser Cinema - PX3
Redna cena 2.699,00 €.Prihranite 539,80 €(20%).Najnižja cena: 2.159,20€
2.159,20 €
Cena brez DDV : 1.769,84€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 09.06.2026
Podroben opis
Tehnični podatki
| Modelna oznaka | PX3 |
| Modelna oznaka zaslona | HSN |
| Tip televizorja | 4K Smart Laser Cinema |
| Material ohišja | Plastika |
Učinkovitost zaslona
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Projekcijsko razmerje | 0,22 |
| Ločljivost max. | 4K Ultra HD 3840x2160 |
| Širok barvni obseg (WCG) | Širok barvni obseg (WCG) |
| Frekvenca | 50-60 Hz |
| Kontrastno razmerje | 3000:1 |
| HDR tehnologija | HDR, HDR10, HDR10+ dekodiranje |
| HLG tehnologija | HLG tehnologija |
Zmogljivost
| Pretvorba v Ultra HD | Pretvorba v Ultra HD |
| Vhodna zakasnitev v igralnem načinu | ≤ 30 ms |
| 3D digitalni filter | 3D digitalni filter |
| Zmanjšanje šuma MPEG | Zmanjšanje šuma MPEG |
| Zmanjšanje šuma okoli slike | Zmanjšanje šuma okoli slike |
Zvok
| Zvočna tehnologija | Dolby Atmos |
| Uporabniški izenačevalnik zvoka | Uporabniški izenačevalnik zvoka |
| Sistem Dolby Atmos | Sistem Dolby Atmos |
Udobje
| Predvajalnik | Zvoka, slike, videa |
| Uporabniški vmesnik | VIDAA U7 |
Internet
| Pomembne aplikacije | Netflix, YouTube, Prime Video, Disney+, FIFA+ |
| Deljenje zaslona | Deljenje zaslona |
| Deljenje vsebine | DMP/DMR |
| Airplay 2 podpora | Airplay 2 podpora |
Sprejemnik in TV značilnosti
| Digitalni in analogni sprejemnik | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Starševski nadzor | Starševski nadzor |
| Osebna videoteka (PVR) | Da, vezano na lokacijo |
| Časovni zamik | Da, vezano na lokacijo |
Povezljivost
| Priključek HDMI1 | HDMI2.1 |
| Priključek HDMI2 | HDMI2.1/eARC, ALLM |
| Priključek HDMI3 | HDMI2.0 |
| Število priključkov USB (2.0) | 1 |
| Število priključkov USB (3.0) | 1 |
| Število S/PDIF izhodov | 1 |
| Število izhodov za slušalke | 1 |
| Število RF sprejemnikov | 2 |
| Število RJ45 Ethernet vrat | 1 |
| Wi-Fi tehnologija | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Bluetooth | Bluetooth |
Napajanje
| Napetost | 120-240 V |
| Poraba električne energije v stanju pripravljenosti | 0,5 W |
| Poraba električne energije v stanju izklopa | 0,5 W |
| Moč v stanju delovanja max. | 250 W |
DMP formati
| Podprti video formati | AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV, 3GP, MPG, MPEG, VOB, OGM |
| Podprti audio formati | MP4, WMV, WMA, FLAC, MP2, MP3, AAC, WAV |
| Podprti slikovni formati | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Video kodek | HEVC/H.265, H.264, MPEG4, MPEG2, VC1, MVC, VP9 |
Tehnični podatki
| Bruto teža | 11,6 kg |
| Neto teža | 9 kg |
| Položaj izdelka pri embaliranju | vertikalni |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 66,3 × 29,8 × 40,3 cm |
| Dimenzije konzole (ŠxVxG) | 55 × 12 × 29,6 cm |
| Šifra | 20014749 |
| EAN koda | 6942351411149 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 279,00 € Akcijska cena:223,20 € Razrezana cena: 24 x 10,89 € 279,00 € ali 24 x 10,89 € Najnižja cena: 223,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:802,51 € Razrezana cena: 84 x 13,52 €
802,51 €
ali 84 x 13,52 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 949,00 € Akcijska cena:759,20 € Razrezana cena: 84 x 12,78 € 949,00 € ali 84 x 12,78 € Najnižja cena: 759,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:551,42 € Razrezana cena: 72 x 10,43 €
551,42 €
ali 72 x 10,43 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 699,00 € Akcijska cena:559,20 € Razrezana cena: 72 x 10,59 € 699,00 € ali 72 x 10,59 € Najnižja cena: 559,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.199,89 € Akcijska cena:1.185,84 € Razrezana cena: 84 x 19,96 € 1.199,89 € ali 84 x 19,96 € Najnižja cena: 1.185,84€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 2.099,00 € Akcijska cena:1.679,20 € Razrezana cena: 84 x 27,37 € 2.099,00 € ali 84 x 27,37 € Najnižja cena: 1.679,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.606,04 € Razrezana cena: 84 x 26,18 €
1.606,04 €
ali 84 x 26,18 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 



















