Hisense Kondenzacijski sušilnik perila s toplotno črpalko - DH5S102BW
Redna cena 939,90 €.Prihranite 263,80 €(28%).Najnižja cena: 676,10€
676,10 €
Cena brez DDV : 554,18€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 06.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Energijski razred | C |
| Barva | bela |
Podroben opis
Tehnični podatki
| Energijski razred | C |
| Barva izdelka | Bela barva |
| Razred hrupa sušenja | B |
Učinkovitost
| Razred kondenzatorske učinkovitosti | B |
| Emisija akustičnega hrupa Eco | 64 dB |
| Trajanje programa Eco (Tt) | 138 min |
| Poraba električne energije na 100 ciklov | 112 kWh |
| Povprečna stopnja kondenzacije (Cdry) | 89 % |
| Durable Inverter | Durable Inverter |
| Polnitev sušenje | 10 kg |
| Twin Flow | Twin Flow |
| Prostornina bobna | 125 l |
| Osvetlitev bobna | Da |
| Premer vrat | 52 cm |
| Možnost direktnega odtoka | Možnost direktnega odtoka |
Upravljanje
| Wi-Fi upravljanje | Integrirano |
| ConnectLife | ConnectLife |
| Nastavitev konca DelayEnd | Nastavitev konca DelayEnd |
Programi
| Število programov | 14 programov |
| Programi | Avtomatski suho, Posteljnina, Volna, Srajce, Časovno sušenje, Baby Care, Osveževanje z ionizatorjem IonRefresh, Allergy Care, Daljinsko upravljanje, Hitri 30', Bombaž, Sintetika, Nastavek za volno, Eko |
| IonRefresh | Osveževanje z ionizatorjem IonRefresh |
Značilnosti
| Senzor vlažnosti | Senzor vlažnosti |
Varnost in trajnost
| Material bobna | Boben iz nerjaveče pločevine |
Tehnični podatki
| Ocenjena letna poraba električne energije | 194 kWh |
| Hermetično zaprto | Da |
| Vrsta hladilnega sredstva | R290 |
| Mere (Š×V×G) | 59,5 × 84,5 × 64 cm |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 67 × 89 × 74 cm |
| Neto teža | 54 kg |
| Bruto teža | 58 kg |
| Priključna moč | 600 W |
| Nazivni tok varovalke | 10 A |
| Šifra | 20011183 |
| EAN koda | 6901101825612 |
Energijska nalepka in podatkovna kartica
Brošure
Sorodni izdelki
Redna cena:942,82 € Razrezana cena: 84 x 15,87 €
942,82 €
ali 84 x 15,87 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 829,90 € Akcijska cena:646,70 € Razrezana cena: 84 x 10,89 € 829,90 € ali 84 x 10,89 € Najnižja cena: 646,70€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.216,10 € Razrezana cena: 84 x 20,47 €
1.216,10 €
ali 84 x 20,47 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:610,52 € Razrezana cena: 84 x 10,29 €
610,52 €
ali 84 x 10,29 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 949,90 € Akcijska cena:744,70 € Razrezana cena: 84 x 12,54 € 949,90 € ali 84 x 12,54 € Najnižja cena: 744,70€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 649,90 € Akcijska cena:626,08 € Razrezana cena: 84 x 10,54 € 649,90 € ali 84 x 10,54 € Najnižja cena: 626,08€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 659,90 € Akcijska cena:650,39 € Razrezana cena: 84 x 10,94 € 659,90 € ali 84 x 10,94 € Najnižja cena: 650,39€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.340,66 € Akcijska cena:1.050,76 € Razrezana cena: 84 x 17,69 € 1.340,66 € ali 84 x 17,69 € Najnižja cena: 1.050,76€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 

















