LED TV PHILIPS 50PUS7000
Ni na zalogi
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | PHILIPS |
| Diagonala zaslona | 127,0 cm (50,0") |
Podroben opis
Izberite kakovost. Izberite 4K LED. Opazujte natančnost delovanja 8 milijonov slikovnih pik. Uživajte v kinematografski 3D-zvok z Dolby Atmos. Neskončno možnosti, ki jih zagotavlja pametni televizor, in vrhunsko igranje iger vam zagotavlja evropska kakovost za ceno, ki ustreza vašim zahtevam. Osupljiva zasnova -Različne velikosti po vaših potrebah -Za igranje iger pripravljena povezljivost -Povečajte jasnost vsake besede s funkcijo za poudarjene vokale Ostrina slike LED-televizorja 4K -Evropska zasnova, trajnostno razmišljanje -Živahni trenutki. Ostrejši prizori Izjemna izkušnja gledanja -HDR10+ z neomejenimi barvami in kontrastom -Obdajte se z zvokom Dolby Atmos in DTS:X Eleganten. Vitek. Povezan -Enostavna povezava z omrežji pametnega doma -Titan OS. Enostavno iskanje vsebin.
Podrobno o izdelku:
| Energijska nalepka | https://www.documents.philips.com/assets/20250408/b2f1b26c8a074adba36cb2b900785df0.pdf |
| Specifikacije | https://www.documents.philips.com/assets/20250107/6ab0551277cb44db82cfb25e008643bd.pdf |
| Diagonala zaslona | 126 cm (50'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Titan OS |
| Smart TV dodatno | Disney+, HBO, Netflix, YouTube, Amazon Prime Video |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10, HLG (Hybrid LogGamma), Združljivo s HDR10+ |
| Dodatne TV lastnosti | Lokalna zatemnitev |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | / |
| Sistem zvočnikov | 2 x 10 W zvočnik polnega razpona, 2.0-kanalni |
| Zvok | Dolby Atmos, DTS-X, IntelliSound, Bass Reflex polnega razpona (FR01A) |
| Procesor | Pixel Precise Ultra HD |
| Povezave | Wi-Fi Wi-Fi 802.11ac 2 x 2, Bluetooth 5.2, enostavno seznanjenje (modri gumb na daljinskem upravljalniku) |
| Priključki | 2x USB, 3 x HDMI ( eARC, podpora za eARC/VRR/ALLM, HDMI-CEC za Philipsov TV/SB) |
| Sprejemnik | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik |
| Teža | 8,07 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1111 x 670 x 256 mm |
| Mere brez stojala | 1111 x 649 x 88 mm |
| Energetski razred | E |
| Barva | Črna |
| VESA standard | 200 x 100 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Podpira storitev Alexa, Podpira Google Home, MATTER, Control4, Gamebar 2.0 |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Sorodni izdelki
Redna cena:1.405,15 € Razrezana cena: 84 x 23,65 €
1.405,15 €
ali 84 x 23,65 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.099,90 € Akcijska cena:1.083,07 € Razrezana cena: 84 x 18,23 € 1.099,90 € ali 84 x 18,23 € Najnižja cena: 1.083,07€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 2.499,00 € Akcijska cena:1.999,20 € Razrezana cena: 84 x 32,58 € 2.499,00 € ali 84 x 32,58 € Najnižja cena: 1.999,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 898,99 € Akcijska cena:802,51 € Razrezana cena: 84 x 13,52 € 898,99 € ali 84 x 13,52 € Najnižja cena: 802,51€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 2.299,00 € Akcijska cena:1.839,20 € Razrezana cena: 84 x 29,98 € 2.299,00 € ali 84 x 29,98 € Najnižja cena: 1.839,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 939,99 € Akcijska cena:702,07 € Razrezana cena: 84 x 11,82 € 939,99 € ali 84 x 11,82 € Najnižja cena: 702,07€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:802,51 € Razrezana cena: 84 x 13,52 €
802,51 €
ali 84 x 13,52 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:380,67 € Razrezana cena: 48 x 10,05 €
380,67 €
ali 48 x 10,05 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 









