Monitor DELL U4323QE
Blagovna znamka: DELL
Redna cena 1.018,70 €.Prihranite 83,53 €(8%).Najnižja cena: 935,17€
935,17 €
Cena brez DDV : 766,53€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | DELL |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Barva | kovinsko siva |
Podroben opis
Razširite svojo produktivnost tako, da razdelite svoj zaslon na do štiri FHD particije prek notranjega večtokovnega prenosa (iMST), ko je povezan z enim osebnim računalnikom. Zunanja programska oprema ali razdelilnik DisplayPort ni potrebna.
Podrobno o izdelku:
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1260604?navigatingfrom=regnumbersearch |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1260604_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 108,0 cm (42,5") |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | (16 : 9) |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 60 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Da |
| Zvočniki dodatno | 2x 8 W |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Profesionalni |
| Priključki | 1x USB Type-C (Display Port 1.4, USB 3.2 Upstream, napajanje do 90W), 2x DP 1.4, 2x HDMI 2.1, 1x RJ-45. |
| Priključki dodatno | 3x USB-C upstream (samo podatki), 4x super speed USB-A downstream, 1x Analog 2.0 audio line out (3.5mm jack) |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000 : 1 |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Velikost pike | 0.2451 mm x 0.2451 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno/ 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 1,06 milijarde, 95% sRGB |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° do +10°, vodoravni zasuk -20° do 20° (swivel), višina do 60 mm |
| VESA standard | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm |
| Barva | srebrna |
| Energijski razred | G |
| Mere (Š x V x G) | 967.21 mm x 595.2 mm ~ 655.2 mm x 256.4 mm |
| Mere brez stojala | 967.2 mm x 560.5 mm x 64.08 mm |
| Teža | 17,6 kg, 13,16 kg brez stojala |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR |
| Priloženo | 1x napajalni kabel, 1x Type-C kabel, 1x HDMI kabel, 1x DP kabel, 1x USB Type -C / Type A kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 427,00 € Akcijska cena:342,58 € Razrezana cena: 36 x 11,61 € 427,00 € ali 36 x 11,61 € Najnižja cena: 342,58€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.112,35 € Akcijska cena:1.021,14 € Razrezana cena: 84 x 17,19 € 1.112,35 € ali 84 x 17,19 € Najnižja cena: 1.021,14€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 298,90 € Akcijska cena:274,39 € Razrezana cena: 24 x 13,38 € 298,90 € ali 24 x 13,38 € Najnižja cena: 274,39€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 241,99 € Akcijska cena:237,15 € Razrezana cena: 24 x 11,58 € 241,99 € ali 24 x 11,58 € Najnižja cena: 237,15€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 225,70 € Akcijska cena:179,19 € Razrezana cena: 12 x 16,82 € 225,70 € ali 12 x 16,82 € Najnižja cena: 179,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 3.147,60 € Akcijska cena:2.889,50 € Razrezana cena: 84 x 47,11 € 3.147,60 € ali 84 x 47,11 € Najnižja cena: 2.889,50€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.256,60 € Akcijska cena:975,02 € Razrezana cena: 84 x 16,41 € 1.256,60 € ali 84 x 16,41 € Najnižja cena: 975,02€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 109,99 € Akcijska cena:107,79 € Razrezana cena: 12 x 10,15 € 109,99 € ali 12 x 10,15 € Najnižja cena: 107,79€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 













