Hisense Kondenzacijski sušilnik perila s toplotno črpalko - DH7S107BW
Redna cena 1.069,90 €.Prihranite 188,00 €(18%).Najnižja cena: 881,90€
881,90 €
Cena brez DDV : 722,87€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 12.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Energijski razred | C |
| Barva | bela |
Podroben opis
Tehnični podatki
| Energijski razred | C |
| Barva izdelka | Bela barva |
| Razred hrupa sušenja | B |
Učinkovitost
| Razred kondenzatorske učinkovitosti | B |
| Emisija akustičnega hrupa Eco | 62 dB |
| Trajanje programa Eco (Tt) | 140 min |
| Poraba električne energije na 100 ciklov | 117 kWh |
| Povprečna stopnja kondenzacije (Cdry) | 82 % |
| Durable Inverter | Durable Inverter |
| Polnitev sušenje | 10 kg |
| Twin Flow | Twin Flow |
| Osvetlitev bobna | Da |
| Premer vrat | 52 cm |
| Kot odpiranja vrat | 135 ° |
| Reverzibilno gibanje bobna | Reverzibilno gibanje bobna |
| Možnost direktnega odtoka | Možnost direktnega odtoka |
Upravljanje
| Wi-Fi upravljanje | Integrirano |
| ConnectLife | ConnectLife |
| Personalizirane nastavitve za vse programe | Personalizirane nastavitve za vse programe |
| Nastavitev konca DelayEnd | Nastavitev konca DelayEnd |
| Vrsta prikazovalnika | LCD prikazovalnik |
| Tipke | Start/Pavza |
Programi
| Število programov | 17 programov |
| Izbira časov sušenja | stopenjsko |
| IonRefresh | Osveževanje z ionizatorjem IonRefresh |
Funkcije
| Dodatno sušenje | Dodatno sušenje |
| Anti Crease | Anti Crease |
| Hitro sušenje | Hitro sušenje |
| Krajši čas sušenja | Krajši čas sušenja |
| Časovna zakasnitev | Časovna zakasnitev |
Značilnosti
| Ravnanje vlaken z ionizatorjem zraka IonTech | Ravnanje vlaken z ionizatorjem zraka IonTech |
| Audio signal | Audio signal |
| Košara za sušenje perila in superg | Košara za sušenje perila in superg |
| Enostavno čiščenje filtra | Enostavno čiščenje filtra |
| Prikaz poteka delovanja | Prikazovalnik poteka sušenja |
| Signal za polno posodo kondenzata | Signal za polno posodo kondenzata |
| Digitalni prikazovalnik preostalega časa delovanja | Digitalni prikazovalnik preostalega časa delovanja |
| Senzor vlažnosti | Senzor vlažnosti |
Varnost in trajnost
| Otroška zaščita | Otroška zaščita |
| Material bobna | Boben iz nerjaveče pločevine |
Tehnični podatki
| Ocenjena letna poraba električne energije | 209 kWh |
| Hermetično zaprto | Da |
| Vrsta hladilnega sredstva | R290 |
| Mere (Š×V×G) | 59,5 × 84,5 × 64 cm |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 67 × 89 × 74 cm |
| Neto teža | 57 kg |
| Bruto teža | 61 kg |
| Poraba električne energije v stanju pripravljenosti | 0,57 W |
| Priključna moč | 550 W |
| Nazivni tok varovalke | 10 A |
| Šifra | 20012509 |
| EAN koda | 6901101827401 |
Energijska nalepka in podatkovna kartica
Brošure
Sorodni izdelki
Redna cena:526,39 € Razrezana cena: 60 x 11,52 €
526,39 €
ali 60 x 11,52 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:802,86 € Razrezana cena: 84 x 13,52 €
802,86 €
ali 84 x 13,52 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 889,90 € Akcijska cena:872,10 € Razrezana cena: 84 x 14,68 € 889,90 € ali 84 x 14,68 € Najnižja cena: 872,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 939,90 € Akcijska cena:676,10 € Razrezana cena: 84 x 11,38 € 939,90 € ali 84 x 11,38 € Najnižja cena: 676,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:736,95 € Razrezana cena: 84 x 12,41 €
736,95 €
ali 84 x 12,41 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:557,97 € Razrezana cena: 72 x 10,57 €
557,97 €
ali 72 x 10,57 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 659,90 € Akcijska cena:650,39 € Razrezana cena: 84 x 10,94 € 659,90 € ali 84 x 10,94 € Najnižja cena: 650,39€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.216,10 € Razrezana cena: 84 x 20,47 €
1.216,10 €
ali 84 x 20,47 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 



















