Hisense Pralni stroj - WF5I1245BWR
Redna cena 609,90 €.Prihranite 60,99 €(10%).Najnižja cena: 548,91€
548,91 €
Cena brez DDV : 449,93€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 08.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Energijski razred | A |
| Barva | bela |
Podroben opis
Tehnični podatki
| Energijski razred | A |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Razred hrupa ožemanja | A |
| Barva izdelka | Bela barva |
Učinkovitost
| Durable Inverter | Durable Inverter |
| Tip bobna | RainDrop boben |
| Število obratov centrifuge 1/1, 1/2, 1/4 | 1400 / 1400 / 1400 |
| Polnitev pranje | 12 kg |
| Prostornina bobna | 75 l |
Upravljanje
| Wi-Fi upravljanje | Integrirano |
| ConnectLife | ConnectLife |
| Upravljanje | Z gumbom |
| Vrsta prikazovalnika | Ekran na dotik (Touch screen) |
| Osvetlitev bobna | Da |
| Nastavitev konca DelayEnd | Nastavitev konca DelayEnd |
| Hladno pranje | 15 °C |
Programi
| Število programov | 18 programov |
| Osnovni programi | Bombaž, Sintetika, Volna, Športni |
| Posebni programi | Antiallergy Program / Baby Care / Auto Program / Quick Wash / Puh / Steam Refresh / Hišni ljubljenčki / Daljinsko upravljanje / Power 49' / Hitro 39' / Majhna polnitev |
| Wi-Fi programi pranja | Steam refresh, Baby, Športna oblačila |
Funkcije
| Nastavitev temperature | Nastavitev temperature |
| Sistem proti mečkanju AntiCrease | Sistem proti mečkanju AntiCrease |
| Skrajšanje programa | Skrajšanje programa |
| Funkcija s paro | Funkcija s paro |
| Dodajanje perila | Dodajanje perila |
| Črpalka stop | Črpalka stop |
| Nastavitev konca pranja | Nastavitev konca pranja |
Značilnosti
| AutoDose sistem | Integriran |
| Steam Mix | Steam Mix |
| Audio signal | Audio signal |
| Drum Clean | Drum Clean |
Varnost in trajnost
| Otroška zaščita | Otroška zaščita |
| Kontrola stabilnosti | Kontrola stabilnosti |
Tehnični podatki
| Poraba električne energije na 100 ciklov | 32 kWh |
| Trajanje Eco programa | 239 min |
| Trajanje programa Eco 40–60 °C | 239 min |
| Nivo hrupa ožemanja | 72 dB |
| Poraba vode na cikel za program Eco 40–60 °C | 43 l |
| Poraba električne energije na cikel za program Eco 40–60 °C | 0,32 kWh |
| Mere (Š×V×G) | 59,5 × 84,5 × 59,5 cm |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 65 × 88,5 × 67,5 cm |
| Neto teža | 74 kg |
| Bruto teža | 78 kg |
| Priključna moč | 1.900 W |
| Nazivni tok varovalke | 10 A |
| Šifra | 20015297 |
| EAN koda | 6901101832528 |
Energijska nalepka in podatkovna kartica
Brošure
Sorodni izdelki
Redna cena:557,97 € Razrezana cena: 72 x 10,57 €
557,97 €
ali 72 x 10,57 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 499,90 € Akcijska cena:341,91 € Razrezana cena: 36 x 11,57 € 499,90 € ali 36 x 11,57 € Najnižja cena: 341,91€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.250,26 € Razrezana cena: 84 x 21,04 €
1.250,26 €
ali 84 x 21,04 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:586,32 € Razrezana cena: 72 x 11,10 €
586,32 €
ali 72 x 11,10 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 729,90 € Akcijska cena:521,91 € Razrezana cena: 60 x 11,43 € 729,90 € ali 60 x 11,43 € Najnižja cena: 521,91€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 629,90 € Akcijska cena:606,82 € Razrezana cena: 84 x 10,22 € 629,90 € ali 84 x 10,22 € Najnižja cena: 606,82€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:691,42 € Razrezana cena: 84 x 11,63 €
691,42 €
ali 84 x 11,63 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:514,55 € Razrezana cena: 60 x 11,28 €
514,55 €
ali 60 x 11,28 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 



















