Hisense Pralni stroj - WF5S1045BW
Redna cena 699,90 €.Prihranite 195,99 €(28%).Najnižja cena: 503,91€
503,91 €
Cena brez DDV : 413,04€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Energijski razred | A |
| Globina aparata | nad 60 cm |
| Barva | bela |
Podroben opis
Tehnični podatki
| Energijski razred | A |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Razred hrupa ožemanja | A |
| Barva izdelka | Bela barva |
Učinkovitost
| Durable Inverter | Durable Inverter |
| Tip bobna | RainDrop boben |
| Število obratov centrifuge 1/1, 1/2, 1/4 | 1400 / 1400 / 1400 |
| Polnitev pranje | 10,5 kg |
Upravljanje
| Wi-Fi upravljanje | Integrirano |
| ConnectLife | ConnectLife |
| Upravljanje | Z gumbom |
| Nastavitev konca DelayEnd | Nastavitev konca DelayEnd |
| Hladno pranje | 15 °C |
Programi
| Število programov | 19 programov |
| Osnovni programi | Bombaž, Sintetika, Volna, Quick 15, Športni |
| Posebni programi | Antiallergy Program / Baby Care / Auto Program / Sport Wash / Quick Wash / Srajce / Mix / Steam Refresh |
| Wi-Fi programi pranja | Steam refresh, Baby, Športna oblačila |
Funkcije
| Nastavitev temperature | Nastavitev temperature |
| Skrajšanje programa | Skrajšanje programa |
| Funkcija s paro | Funkcija s paro |
| Dodajanje perila | Dodajanje perila |
| Nastavitev konca pranja | Nastavitev konca pranja |
Značilnosti
| AutoDose sistem | Integriran |
| Steam Mix | Steam Mix |
| Audio signal | Audio signal |
| Drum Clean | Drum Clean |
Varnost in trajnost
| Otroška zaščita | Otroška zaščita |
| Kontrola stabilnosti | Kontrola stabilnosti |
Tehnični podatki
| Poraba električne energije na 100 ciklov | 52 kWh |
| Trajanje Eco programa | 239 min |
| Trajanje programa Eco 40–60 °C | 239 min |
| Nivo hrupa ožemanja | 72 dB |
| Poraba vode na cikel za program Eco 40–60 °C | 41 l |
| Poraba električne energije na cikel za program Eco 40–60 °C | 0,52 kWh |
| Mere (Š×V×G) | 59,5 × 84,5 × 61 cm |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 65 × 88,5 × 66 cm |
| Neto teža | 69 kg |
| Bruto teža | 71 kg |
| Priključna moč | 1.750 W |
| Nazivni tok varovalke | 10 A |
| Šifra | 20011184 |
| EAN koda | 6901101825575 |
Energijska nalepka in podatkovna kartica
Brošure
Sorodni izdelki
Redna cena:633,71 € Razrezana cena: 84 x 10,67 €
633,71 €
ali 84 x 10,67 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 659,90 € Akcijska cena:650,41 € Razrezana cena: 84 x 10,94 € 659,90 € ali 84 x 10,94 € Najnižja cena: 650,41€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:653,31 € Razrezana cena: 84 x 10,99 €
653,31 €
ali 84 x 10,99 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 949,90 € Akcijska cena:744,70 € Razrezana cena: 84 x 12,54 € 949,90 € ali 84 x 12,54 € Najnižja cena: 744,70€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 629,90 € Akcijska cena:449,91 € Razrezana cena: 48 x 11,86 € 629,90 € ali 48 x 11,86 € Najnižja cena: 449,91€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:425,87 € Razrezana cena: 48 x 11,23 €
425,87 €
ali 48 x 11,23 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.450,35 € Razrezana cena: 84 x 24,41 €
1.450,35 €
ali 84 x 24,41 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:391,41 € Razrezana cena: 48 x 10,31 €
391,41 €
ali 48 x 10,31 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 



















