Hisense Side-by-side - RS818N4IFD
Redna cena 1.279,90 €.Prihranite 25,60 €(2%).Najnižja cena: 1.254,30€
1.254,30 €
Cena brez DDV : 1.028,11€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Energijski razred | D |
| Barva | črna |
| Število polic | 4 |
Podroben opis
Tehnični podatki
| Energijski razred | D |
| Razred hrupa | B |
| Material vrat | Lakiran |
| Barva izdelka | Črna |
| Barva vrat | Črna |
| Odpiranje vrat | Hladilnik desno / zamrzovalnik levo odpiranje vrat |
| Kolesca | 2 |
| Nastavljive nogice | 2 |
| Klimatski razredi | SN, N, ST, T |
| Število zvezdic zamrzovalnika | Sveža hrana, ****, ** |
Učinkovitost
| Inverterski kompresor | Inverterski kompresor |
| Skupni volumen | 632 l |
| Prostornina hladilnega prostora | 417 l |
| Prostornina zamrzovalnega prostora | 200 l |
| Prostornina predelka z 2-zvezdicama na vratih zamrzovalnika | 15 l |
| Zamrzovalna zmogljivost v 24 urah | 11 kg |
| Shranjevalni čas ob motnjah | 7 h |
Upravljanje
| Wi-Fi upravljanje | Integrirano |
| Vrsta prikazovalnika | LED prikazovalnik |
| Zvočni alarm za predolgo odprta vrata | Alarm v vratih |
| Pokazatelj temperature | Digitalni prikaz temperature v zamrzovalnem in hladilnem delu |
Značilnosti
| Total No frost | Total No frost |
| Večtočkovno 3D vpihovanje zraka | Multi Air Flow |
| Super cool | Super Cool |
Oprema hladilnega dela
| Osvetlitev hladilnega prostora | LED trak na stropu, LED trak na strani |
| Število steklenih polic | 4 steklene police |
| Nosilec za steklenice | Nosilec za steklenice |
| Posode v vratih hladilnika | 4 navadne posode |
| Posoda za zelenjavo | 2 predala za zelenjavo |
| Posodica za jajca | 2 vložka za jajca (6×) |
| Barva usmernika zraka | Kovinska |
Oprema zamrzovalnega dela
| Osvetlitev zamrzovalnega prostora | LED osvetlitev |
| Zamrzovalni prostor | 2 predala |
| Poličke v vratih zamrzovalnika | 2 |
| Steklene police | 6 steklenih polic |
Tehnični podatki
| Priklop za vodo | Priklop za vodo |
| Ocenjena letna poraba energije | 277 kWh |
| Nivo hrupa | 35 dB |
| Mere (Š×V×G) | 91 × 179 × 73 cm |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 97,8 × 186 × 77,5 cm |
| Neto teža | 118 kg |
| Bruto teža | 128 kg |
| Šifra | 20013220 |
| EAN koda | 6921727081322 |
Energijska nalepka in podatkovna kartica
Brošure
Sorodni izdelki
Redna cena: 749,90 € Akcijska cena:590,00 € Razrezana cena: 72 x 11,17 € 749,90 € ali 72 x 11,17 € Najnižja cena: 590,00€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 329,90 € Akcijska cena:323,30 € Razrezana cena: 36 x 10,93 € 329,90 € ali 36 x 10,93 € Najnižja cena: 323,30€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 669,90 € Akcijska cena:519,30 € Razrezana cena: 60 x 11,37 € 669,90 € ali 60 x 11,37 € Najnižja cena: 519,30€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:432,39 € Razrezana cena: 48 x 11,39 €
432,39 €
ali 48 x 11,39 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 768,99 € Akcijska cena:707,11 € Razrezana cena: 84 x 11,90 € 768,99 € ali 84 x 11,90 € Najnižja cena: 707,11€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.129,90 € Akcijska cena:881,90 € Razrezana cena: 84 x 14,85 € 1.129,90 € ali 84 x 14,85 € Najnižja cena: 881,90€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:3.430,34 € Razrezana cena: 84 x 55,91 €
3.430,34 €
ali 84 x 55,91 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:324,29 € Razrezana cena: 36 x 10,97 €
324,29 €
ali 36 x 10,97 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 



















