LED Haier H65K85FUX
Redna cena 659,00 €.Prihranite 176,89 €(27%).Najnižja cena: 482,11€
482,11 €
Cena brez DDV : 395,17€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 04.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165 cm (65") |
Podroben opis
Vstopite v svet vrhunskih vizualnih doživetij s televizorjem Haier H65K85FUX serije K85 in dvignite domačo zabavo na višjo raven. Doživite živahne barve, ostre detajle in širok kot gledanja na 4K Ultra HD LED zaslonu s tankim okvirjem. HDR poskrbi za visok kontrast in dobro vidnost tudi pri močni svetlobi, frekvenca 60 Hz pa zagotavlja gladko sliko. Za pristno zvočno izkušnjo skrbijo Dolby Audio in dbx-TV, ki ustvarijo čist ter prostorski zvok. Z Google TV dobite pametna priporočila in dostop do aplikacij, širok nabor priključkov (4× HDMI 2.1, 2× USB) ter Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 in Google Assistant pa omogočajo hitro povezovanje in udobno upravljanje.
Podrobno o izdelku:
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Google TV |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| Zvok | Dolby Audio in DBX-TV |
| Povezave | Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 |
| Priključki | 4× HDMI 2.1, 2× USB |
| Teža | Neto 13,09kg |
| Teža dodatno | Bruto 20,5kg |
| Mere (Š x V x G) | 1444,9 x 870,1 X 265,4 MM |
| Energetski razred | F |
| Barva | siva |
| VESA standard | 200X200 |
| Garancija v mesecih | 24 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 949,00 € Akcijska cena:759,20 € Razrezana cena: 84 x 12,78 € 949,00 € ali 84 x 12,78 € Najnižja cena: 759,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.907,36 € Razrezana cena: 84 x 31,08 €
1.907,36 €
ali 84 x 31,08 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.505,60 € Razrezana cena: 84 x 24,55 €
1.505,60 €
ali 84 x 24,55 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.003,39 € Razrezana cena: 84 x 16,88 €
1.003,39 €
ali 84 x 16,88 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 2.699,00 € Akcijska cena:2.159,20 € Razrezana cena: 84 x 35,19 € 2.699,00 € ali 84 x 35,19 € Najnižja cena: 2.159,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.999,00 € Akcijska cena:1.254,50 € Razrezana cena: 84 x 21,13 € 1.999,00 € ali 84 x 21,13 € Najnižja cena: 1.254,50€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:400,76 € Razrezana cena: 48 x 10,57 €
400,76 €
ali 48 x 10,57 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.599,90 € Akcijska cena:1.581,12 € Razrezana cena: 84 x 25,77 € 1.599,90 € ali 84 x 25,77 € Najnižja cena: 1.581,12€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 









