LED TV Haier H55K85FUX
432,00 €
Cena brez DDV : 354,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139,7 cm (55,0") |
Podroben opis
Vstopite v svet vrhunskih vizualnih doživetij s televizorjem Haier H55K85FUX serije K85 in dvignite domačo zabavo na višjo raven. Doživite živahne barve, ostre detajle in širok kot gledanja na 4K Ultra HD LED zaslonu s tankim okvirjem. HDR poskrbi za visok kontrast in dobro vidnost tudi pri močni svetlobi, frekvenca 60 Hz pa zagotavlja gladko sliko. Za pristno zvočno izkušnjo skrbijo Dolby Audio in dbx-TV, ki ustvarijo čist ter prostorski zvok. Z Google TV dobite pametna priporočila in dostop do aplikacij, širok nabor priključkov (4× HDMI 2.1, 2× USB) ter Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 in Google Assistant pa omogočajo hitro povezovanje in udobno upravljanje.
Podrobno o izdelku:
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Google TV |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| Zvok | Dolby Audio in DBX-TV |
| Povezave | Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 |
| Priključki | 4× HDMI 2.1, 2× USB |
| Teža | 20,5KG |
| Teža dodatno | Neto 13.1kg, bruto 20,5kg |
| Mere (Š x V x G) | 870,1x1444,9x265,4mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | Siva |
| VESA standard | 300x200 |
| Dodatne funkcionalnosti | Smart Home (podpira Miracast, Apple Airplay) |
| Garancija v mesecih | 24M |
Sorodni izdelki
Redna cena: 1.099,90 € Akcijska cena:1.083,07 € Razrezana cena: 84 x 18,23 € 1.099,90 € ali 84 x 18,23 € Najnižja cena: 1.083,07€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.699,00 € Akcijska cena:1.154,06 € Razrezana cena: 84 x 19,43 € 1.699,00 € ali 84 x 19,43 € Najnižja cena: 1.154,06€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 939,99 € Akcijska cena:702,07 € Razrezana cena: 84 x 11,82 € 939,99 € ali 84 x 11,82 € Najnižja cena: 702,07€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 559,00 € Akcijska cena:387,72 € Razrezana cena: 48 x 10,23 € 559,00 € ali 48 x 10,23 € Najnižja cena: 387,72€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.849,00 € Akcijska cena:1.479,20 € Razrezana cena: 84 x 24,90 € 1.849,00 € ali 84 x 24,90 € Najnižja cena: 1.479,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 349,65 € Akcijska cena:345,21 € Razrezana cena: 36 x 11,68 € 349,65 € ali 36 x 11,68 € Najnižja cena: 345,21€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:702,07 € Razrezana cena: 84 x 11,82 €
702,07 €
ali 84 x 11,82 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 279,00 € Akcijska cena:223,20 € Razrezana cena: 24 x 10,89 € 279,00 € ali 24 x 10,89 € Najnižja cena: 223,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 









