LED TV SAMSUNG 65U8072F
501,20 €
Cena brez DDV : 410,82€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Diagonala zaslona | 165 cm (65") |
| Barva | črna |
Podroben opis
Samsung LED TV UE65U8072FUXXH – 65-palčni 4K UHD Smart TV za popolno domačo zabavo Samsung UE65U8072FUXXH je velik in eleganten 65-palčni televizor z osupljivo 4K UHD ločljivostjo, ki poskrbi za izjemno jasno in barvno bogato sliko. Opremljen je s Crystal Processorjem 4K in HDR tehnologijo za izboljšano kontrastnost in realistične detajle. Pametni sistem Tizen omogoča dostop do priljubljenih aplikacij, kot so Netflix, YouTube in Disney+, medtem ko tanek, sodoben dizajn odlično dopolnjuje vsak prostor. Popolna izbira za vse, ki iščejo kino doživetje doma.
Podrobno o izdelku:
| Energijska nalepka | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-ue65u8072fuxxh-energylabel.pdf |
| Informacijski list | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-ue65u8072fuxxh-productfiche.pdf |
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR, HDR 10+ |
| Dodatne TV lastnosti | Filmmaker Mode, UHD Dimming, 4K Upscaling, Mega Contrast |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | OTS Lite, Q-Symphony |
| Procesor | Crystal Processor 4K |
| Povezave | BT5.3, WiFi5 |
| Priključki | 3x HDMI, 1x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2C |
| Daljinski upravljalnik | TM1240A |
| Teža | 14.5 kg (s stojalom), 14.2 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1444.1 x 882.2 x 222 mm |
| Mere brez stojala | 1444.1 x 831.2 x 76.8 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | črna |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
Sorodni izdelki
Redna cena:1.606,04 € Razrezana cena: 84 x 26,18 €
1.606,04 €
ali 84 x 26,18 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.999,00 € Akcijska cena:1.599,20 € Razrezana cena: 84 x 26,06 € 1.999,00 € ali 84 x 26,06 € Najnižja cena: 1.599,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.505,60 € Razrezana cena: 84 x 24,55 €
1.505,60 €
ali 84 x 24,55 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 479,00 € Akcijska cena:330,45 € Razrezana cena: 36 x 11,17 € 479,00 € ali 36 x 11,17 € Najnižja cena: 330,45€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 479,90 € Akcijska cena:470,38 € Razrezana cena: 60 x 10,29 € 479,90 € ali 60 x 10,29 € Najnižja cena: 470,38€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:3.012,19 € Razrezana cena: 84 x 49,10 €
3.012,19 €
ali 84 x 49,10 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:802,51 € Razrezana cena: 84 x 13,52 €
802,51 €
ali 84 x 13,52 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:902,95 € Razrezana cena: 84 x 15,20 €
902,95 €
ali 84 x 15,20 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 









