LED TV TCL 65P61K
501,20 €
Cena brez DDV : 410,82€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 29.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165 cm (65") |
Podroben opis
4K HDR, Google TV z , HDR10, HDR HLG natančno reproducira svetle in temne odtenke z natančnimi barvami in osupljivimi podrobnostmi. Google TV združuje filme, oddaje, televizijo v živo in drugo iz vseh vaših aplikacij in naročnin ter jih organizira samo za vas. Zdaj lahko v svojih najljubših vsebinah uživate na veliko večjem zaslonu televizorja TCL brez kabla. Z vmesnikom HDMI 2.1 in funkcijo ALLM boste samodejno doživeli najmanjšo zakasnitev in najboljše nastavitve slike za igranje iger.
Podrobno o izdelku:
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Google TV |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| Sistem zvočnikov | 2x 10W |
| Povezave | WiFi, Bluetooth |
| Priključki | HDMI, USB |
| Mere (Š x V x G) | 1445*878*300 |
| Mere brez stojala | 1446*838*73 |
| VESA standard | 200x200 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 3.699,00 € Akcijska cena:2.158,45 € Razrezana cena: 84 x 35,18 € 3.699,00 € ali 84 x 35,18 € Najnižja cena: 2.158,45€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 799,91 € Akcijska cena:790,56 € Razrezana cena: 84 x 13,32 € 799,91 € ali 84 x 13,32 € Najnižja cena: 790,56€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 899,90 € Akcijska cena:889,38 € Razrezana cena: 84 x 14,96 € 899,90 € ali 84 x 14,96 € Najnižja cena: 889,38€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:551,42 € Razrezana cena: 72 x 10,43 €
551,42 €
ali 72 x 10,43 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 3.799,00 € Akcijska cena:3.039,20 € Razrezana cena: 84 x 49,54 € 3.799,00 € ali 84 x 49,54 € Najnižja cena: 3.039,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:280,23 € Razrezana cena: 24 x 13,68 €
280,23 €
ali 24 x 13,68 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:802,51 € Razrezana cena: 84 x 13,52 €
802,51 €
ali 84 x 13,52 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 799,91 € Akcijska cena:786,61 € Razrezana cena: 84 x 13,25 € 799,91 € ali 84 x 13,25 € Najnižja cena: 786,61€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 









