LIFESTYLE FRAME TV SAMSUNG 32LS03C
Redna cena 519,00 €.Prihranite 118,24 €(23%).Najnižja cena: 400,76€
400,76 €
Cena brez DDV : 328,49€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 29.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Diagonala zaslona | 81,0 cm (32,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
Podroben opis
Samsung TV 32LS03C je pametni televizor z diagonalo 80 cm, ki vam omogoča, da uživate v visokokakovostni sliki in zvoku. Ta model ima posebno funkcijo, ki spreminja zaslon v umetniško delo, ko je televizor izklopljen. Tako lahko prihranite energijo in polepšate svoj prostor. Samsung TV 32LS03C ima tudi vgrajen glasovni pomočnik Bixby, ki vam pomaga pri upravljanju televizorja in drugih pametnih naprav. Poleg tega lahko s pomočjo aplikacije SmartThings dostopate do svojih najljubših vsebin in storitev na enem mestu. Samsung TV 32LS03C je odlična izbira za vse, ki iščejo eleganten in zmogljiv televizor z naprednimi funkcijami.
Podrobno o izdelku:
| Diagonala zaslona | 80 cm (32'') |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 Full HD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound, Brightness/Color Detection |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Object Tracking Sound (OTS Lite), Q-Symphony (Yes (N/A in Vertical Position)) |
| Procesor | / |
| Povezave | Yes (WiFi5), Yes (BT5.2) |
| Priključki | 2x HDMI, 2x USB |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2361E* UK add TM1240A |
| Teža | 5.2 kg (s stojalom), 5.1 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 727.3 x 451.9 x 143.3 mm |
| Mere brez stojala | 727.3 x 426.8 x 25.5 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | BLACK |
| VESA standard | / |
| Garancija v mesecih | 24m |
Sorodni izdelki
Redna cena: 1.899,00 € Akcijska cena:1.519,20 € Razrezana cena: 84 x 24,76 € 1.899,00 € ali 84 x 24,76 € Najnižja cena: 1.519,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 559,00 € Akcijska cena:387,72 € Razrezana cena: 48 x 10,23 € 559,00 € ali 48 x 10,23 € Najnižja cena: 387,72€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:802,51 € Razrezana cena: 84 x 13,52 €
802,51 €
ali 84 x 13,52 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.599,00 € Akcijska cena:1.279,20 € Razrezana cena: 84 x 21,53 € 1.599,00 € ali 84 x 21,53 € Najnižja cena: 1.279,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.099,00 € Akcijska cena:879,20 € Razrezana cena: 84 x 14,80 € 1.099,00 € ali 84 x 14,80 € Najnižja cena: 879,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:2.510,00 € Razrezana cena: 84 x 40,91 €
2.510,00 €
ali 84 x 40,91 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:551,42 € Razrezana cena: 72 x 10,43 €
551,42 €
ali 72 x 10,43 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 349,65 € Akcijska cena:345,21 € Razrezana cena: 36 x 11,68 € 349,65 € ali 36 x 11,68 € Najnižja cena: 345,21€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 







