Monitor DELL Pro E2726DS
Blagovna znamka: DELL
Redna cena 206,79 €.Prihranite 16,95 €(8%).Najnižja cena: 189,84€
189,84 €
Cena brez DDV : 155,61€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 22.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | DELL |
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1440 |
| Barva | črna |
Podroben opis
27-palčni monitor s QHD ločljivostjo, ki optimizira udobje za oči in ponuja impresivne slike z odlično akustiko v zasnovi, navdihnjeni z življenjskim slogom.
Podrobno o izdelku:
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2461244_SL.pdf |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2461244.pdf |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Ločljivost dodatno | , razmerje 16:9, nebleščeč |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | , 130 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Da |
| Zvočniki dodatno | 2 x 2W |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | 1x HDMI 2.1 (HDCP 1.4), 1x DisplayPort 1.4 (HDCP1.4) |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1.000 : 1 |
| Odzivni čas | 5 ms MPRT, 8 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno / 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 MIO |
| Nastavljivost zaslona | nagib (Tilt) -5° do 21°, vodoravni zasuk (Swivel) -173° do 173°, obračanje (Pivot) -90° do 90°, višina do 130 mm |
| VESA standard | 100 mm x 100 mm |
| Barva | črna |
| Energijski razred | E |
| Mere (Š x V x G) | 612.34 mm x 385.65 mm - 515.65 mm x 211.58 mm |
| Mere brez stojala | 612.34 mm x 356.79 mm x 51.80 mm |
| Teža | 3,23 kg (brez stojala)/ 4,92 (s stojalom) |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | monitor, stojalo, napajalni kabel, HDMI kabel, navodila za uporabo |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 899,99 € Akcijska cena:881,99 € Razrezana cena: 84 x 14,85 € 899,99 € ali 84 x 14,85 € Najnižja cena: 881,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 99,99 € Akcijska cena:97,99 € Razrezana cena: 6 x 18,05 € 99,99 € ali 6 x 18,05 € Najnižja cena: 97,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 591,92 € Akcijska cena:549,77 € Razrezana cena: 72 x 10,41 € 591,92 € ali 72 x 10,41 € Najnižja cena: 549,77€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 329,00 € Akcijska cena:289,87 € Razrezana cena: 24 x 14,17 € 329,00 € ali 24 x 14,17 € Najnižja cena: 289,87€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 195,20 € Akcijska cena:164,70 € Razrezana cena: 12 x 15,50 € 195,20 € ali 12 x 15,50 € Najnižja cena: 164,70€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 139,99 € Akcijska cena:137,19 € Razrezana cena: 12 x 12,87 € 139,99 € ali 12 x 12,87 € Najnižja cena: 137,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 207,40 € Akcijska cena:166,02 € Razrezana cena: 12 x 15,60 € 207,40 € ali 12 x 15,60 € Najnižja cena: 166,02€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 936,80 € Akcijska cena:870,10 € Razrezana cena: 84 x 14,64 € 936,80 € ali 84 x 14,64 € Najnižja cena: 870,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 













