Monitor Samsung 27" G30D Odyssey G3, VA, 1920x1080, HDMI, DP, 180Hz
Blagovna znamka: SAMSUNG
Redna cena 207,40 €.Prihranite 41,38 €(20%).Najnižja cena: 166,02€
166,02 €
Cena brez DDV : 136,08€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1974583_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | HDMI, DP, izhod za slušalke |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 250 cd/㎡ |
| Kontrast | 3000:1 |
| Odzivni čas | 1ms (MPRT) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°(V)/178°(V) |
| Hitrost osveževanja | Maks. 180 Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 16,7 M |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, pivot, rotacija |
| VESA standard | 100x100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | E |
| Mere (Š x V x G) | 618.2 x 520.6 x 234.2 mm |
| Mere brez stojala | Dimenzija seta brez stojala (Š x V x G) |
| Teža | 4,4 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Kabel HDMI, DP |
| Garancija v mesecih | 24 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 346,74 € Akcijska cena:322,05 € Razrezana cena: 36 x 10,90 € 346,74 € ali 36 x 10,90 € Najnižja cena: 322,05€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 573,40 € Akcijska cena:375,52 € Razrezana cena: 36 x 12,73 € 573,40 € ali 36 x 12,73 € Najnižja cena: 375,52€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 412,54 € Akcijska cena:378,72 € Razrezana cena: 36 x 12,83 € 412,54 € ali 36 x 12,83 € Najnižja cena: 378,72€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.000,40 € Akcijska cena:816,91 € Razrezana cena: 84 x 13,75 € 1.000,40 € ali 84 x 13,75 € Najnižja cena: 816,91€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 268,40 € Akcijska cena:205,55 € Razrezana cena: 24 x 10,06 € 268,40 € ali 24 x 10,06 € Najnižja cena: 205,55€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 549,00 € Akcijska cena:426,90 € Razrezana cena: 48 x 11,26 € 549,00 € ali 48 x 11,26 € Najnižja cena: 426,90€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 209,99 € Akcijska cena:205,79 € Razrezana cena: 24 x 10,06 € 209,99 € ali 24 x 10,06 € Najnižja cena: 205,79€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 292,80 € Akcijska cena:210,82 € Razrezana cena: 24 x 10,31 € 292,80 € ali 24 x 10,31 € Najnižja cena: 210,82€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 







