Monitor Samsung 32 M70F Smart M7, VA, 3840x2160, 2x HDMI, USB-C, Wi-Fi, BT
Blagovna znamka: SAMSUNG
Redna cena 427,00 €.Prihranite 137,13 €(32%).Najnižja cena: 289,87€
289,87 €
Cena brez DDV : 237,60€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
Podroben opis
Samsung Smart Monitor M7 (LS32FM702UUXDU) je kot tih sopotnik, ki vaš prostor napolni s svetlobo in inteligenco. Njegov 32-palčni 4K zaslon ni le platno, temveč okno v svet, kjer se delo in zabava srečujeta v nežnem sozvočju. Sedeti pred njim, ni več meja med računalnikom in televizijo – pretočne zgodbe zaživijo brez dodatnih naprav, igre prihajajo iz oblaka kot utrip trenutka, delo pa se zgosti v urejeno in jasno izkušnjo, kjer so dokumenti in oddaljeni računalniki oddaljeni le za en vdih. Posledica pametnih funkcij – povezuje se z vašimi napravami, posluša vaše glasove in sprejema vaše navade, kot bi znal uganiti, kaj potrebujete, še preden to izrečete. Kombinira delo med tablico, telefonom in računalnikom, kot bi bili vsi del ene same misli. Ob vsem tem pa ostaja eleganten, tih, skoraj neopazen, kot kos pohištva, ki pa skriva svet v sebi. M7 ni zgolj monitor – je pripovedovalec vašega vsakdana, most med delom in oddihom. V njem se skriva občutek domačnosti in napredka hkrati, kot bi tehnologija za trenutek postala umetnost.
Podrobno o izdelku:
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2244062.pdf |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2244062_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 81,28 cm (32,0'') |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Da |
| Zvočniki dodatno | 10W |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | 2x HDMI, USB-C (65W), USB hub, Wi-Fi, BT |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 300 cd/㎡ |
| Kontrast | 3.000 : 1 (statično) |
| Odzivni čas | 4ms(GTG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | Maks. 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 1B |
| Nastavljivost zaslona | Nagib |
| VESA standard | 100x100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 716,1 x 517,0 x 193,5 mm |
| Mere brez stojala | 716,1 x 424,5 x 41,8 mm |
| Teža | 6,5 kg |
| Dodatne informacije | Samsung Vision AI, Tizen |
| Priloženo | Kabel HDMI, daljinski upravljalnik |
| Garancija v mesecih | 24 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 229,00 € Akcijska cena:191,05 € Razrezana cena: 12 x 17,94 € 229,00 € ali 12 x 17,94 € Najnižja cena: 191,05€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.342,00 € Akcijska cena:975,02 € Razrezana cena: 84 x 16,41 € 1.342,00 € ali 84 x 16,41 € Najnižja cena: 975,02€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 256,20 € Akcijska cena:202,91 € Razrezana cena: 12 x 19,07 € 256,20 € ali 12 x 19,07 € Najnižja cena: 202,91€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 412,36 € Akcijska cena:378,55 € Razrezana cena: 36 x 12,83 € 412,36 € ali 36 x 12,83 € Najnižja cena: 362,31€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.112,35 € Akcijska cena:1.021,14 € Razrezana cena: 84 x 17,19 € 1.112,35 € ali 84 x 17,19 € Najnižja cena: 1.021,14€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 135,99 € Akcijska cena:133,27 € Razrezana cena: 12 x 12,50 € 135,99 € ali 12 x 12,50 € Najnižja cena: 133,27€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 109,99 € Akcijska cena:107,79 € Razrezana cena: 12 x 10,15 € 109,99 € ali 12 x 10,15 € Najnižja cena: 107,79€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 936,80 € Akcijska cena:870,10 € Razrezana cena: 84 x 14,64 € 936,80 € ali 84 x 14,64 € Najnižja cena: 870,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 







