Monitor Samsung 32" S80UD ViewFinity S8, VA, 3840x2160, HDMI, DP, USB-C, LAN
Blagovna znamka: SAMSUNG
Redna cena 451,40 €.Prihranite 161,53 €(36%).Najnižja cena: 289,87€
289,87 €
Cena brez DDV : 237,60€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
Podroben opis
Izboljšajte svojo produktivnost in ustvarjalnost z Samsung S32D800, 32-palčnim monitorjem z ločljivostjo 3840 × 2160 (4K UHD), ki prinaša izjemno ostrino slike in natančen prikaz barv za profesionalno uporabo. Monitor je idealen za profesionalce in ustvarjalce vsebin, ki potrebujejo visoko ločljivost, natančnost barv in zanesljivost pri delu.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1963526_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 81,28 cm (32,0'') |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | HDMI, DP, USB-C (90W), USB-Hub, LAN |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 350 cd/㎡ |
| Kontrast | 3000:1(tip.) |
| Odzivni čas | 5ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°(V)/178°(N) |
| Hitrost osveževanja | Maks. 60Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 1.07B |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, pivot, rotacija |
| VESA standard | 100x100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | G |
| Mere (Š x V x G) | 713.9 x 585 x 220 mm |
| Mere brez stojala | 713.9 x 424.7 x 41.8 mm |
| Teža | 6,9 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Kabel USB-C |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 401,99 € Akcijska cena:369,03 € Razrezana cena: 36 x 12,49 € 401,99 € ali 36 x 12,49 € Najnižja cena: 369,03€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 195,20 € Akcijska cena:158,11 € Razrezana cena: 12 x 14,84 € 195,20 € ali 12 x 14,84 € Najnižja cena: 158,11€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 109,99 € Akcijska cena:107,79 € Razrezana cena: 12 x 10,15 € 109,99 € ali 12 x 10,15 € Najnižja cena: 107,79€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 178,71 € Akcijska cena:165,98 € Razrezana cena: 12 x 15,60 € 178,71 € ali 12 x 15,60 € Najnižja cena: 165,98€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 512,29 € Akcijska cena:470,28 € Razrezana cena: 60 x 10,29 € 512,29 € ali 60 x 10,29 € Najnižja cena: 470,28€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.000,40 € Akcijska cena:816,91 € Razrezana cena: 84 x 13,75 € 1.000,40 € ali 84 x 13,75 € Najnižja cena: 816,91€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 427,00 € Akcijska cena:252,98 € Razrezana cena: 24 x 12,36 € 427,00 € ali 24 x 12,36 € Najnižja cena: 252,98€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 829,60 € Akcijska cena:678,56 € Razrezana cena: 84 x 11,43 € 829,60 € ali 84 x 11,43 € Najnižja cena: 678,56€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 











