Gorenje Side-by-side - NRS917E61X
Redna cena 1.059,90 €.Prihranite 21,20 €(2%).Najnižja cena: 1.038,70€
1.038,70 €
Cena brez DDV : 851,39€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | GORENJE |
| Število polic | 4 |
Podroben opis
Tehnični podatki
| Energijski razred | E |
| Razred hrupa | C |
| Material vrat | Kolaminirana pločevina |
| Barva izdelka | Metalizirano siva |
| Barva vrat | Barva česanega nerjavnega jekla |
| Odpiranje vrat | Hladilnik desno / zamrzovalnik levo odpiranje vrat |
| Kolesca | 4 |
| Nastavljive nogice | 2 |
| Klimatski razredi | SN, N, ST, T |
| Število zvezdic zamrzovalnika | Sveža hrana, **** |
Učinkovitost
| Inverterski kompresor | Inverterski kompresor |
| Skupni volumen | 528 l |
| Prostornina hladilnega prostora | 347 l |
| Prostornina zamrzovalnega prostora | 181 l |
| Zamrzovalna zmogljivost v 24 urah | 10 kg |
| Shranjevalni čas ob motnjah | 4,5 h |
Upravljanje
| Vrsta prikazovalnika | LED prikazovalnik (ločeno upravljanje zamrzovalnika) |
| Zvočni alarm za predolgo odprta vrata | Zvočni alarm za predolgo odprta vrata |
| Pokazatelj temperature | Digitalni prikaz temperature v zamrzovalnem in hladilnem delu |
Značilnosti
| NoFrost Plus | NoFrost Plus |
| Večtočkovno 3D vpihovanje zraka | MultiFlow hlajenje v hladilniku |
| Dozirnik vode | Dozirnik vode |
| Hitro/globoko zamrzovanje | Funkcija hitrega zamrzovanja FastFreeze |
| Hitro ohlajevanje SuperCool | Hitro ohlajevanje SuperCool |
| Varčevalni program EcoMode | Varčevalni program EcoMode |
Oprema hladilnega dela
| Osvetlitev hladilnega prostora | LED osvetlitev na stropu |
| Število steklenih polic | 4 steklene police |
| Posoda za steklenice v vratih | 1 enojna posoda s fiksnim varovalom |
| Posode v vratih hladilnika | 3 globoke posode |
| Posoda za zelenjavo | 2 posodi za zelenjavo |
| Posodica za jajca | 2 vložka za jajca (12×) |
Oprema zamrzovalnega dela
| Osvetlitev zamrzovalnega prostora | LED osvetlitev |
| BigBox predal | SpaceBox |
| Zamrzovalni prostor | 2 predala |
| Poličke v vratih zamrzovalnika | 1 |
| Steklene police | 4 steklene police |
Tehnični podatki
| Priklop za vodo | Kontejnerski |
| Ocenjena letna poraba energije | 312 kWh |
| Nivo hrupa | 40 dB |
| Skriti kondenzator | Stranski kondenzator |
| Mere (Š×V×G) | 91,1 × 178,6 × 61,5 cm |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 97,5 × 191 × 67,9 cm |
| Neto teža | 93 kg |
| Bruto teža | 103 kg |
| Priključna moč | 280 W |
| Šifra | 20017908 |
| EAN koda | 3838783104717 |
Energijska nalepka in podatkovna kartica
Brošure
Sorodni izdelki
Redna cena: 889,90 € Akcijska cena:872,10 € Razrezana cena: 84 x 14,68 € 889,90 € ali 84 x 14,68 € Najnižja cena: 872,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.279,90 € Akcijska cena:1.254,30 € Razrezana cena: 84 x 21,11 € 1.279,90 € ali 84 x 21,11 € Najnižja cena: 1.254,30€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 219,90 € Akcijska cena:166,50 € Razrezana cena: 12 x 15,69 € 219,90 € ali 12 x 15,69 € Najnižja cena: 166,50€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 439,90 € Akcijska cena:342,90 € Razrezana cena: 36 x 11,61 € 439,90 € ali 36 x 11,61 € Najnižja cena: 342,90€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:835,51 € Razrezana cena: 84 x 14,07 €
835,51 €
ali 84 x 14,07 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 669,90 € Akcijska cena:519,30 € Razrezana cena: 60 x 11,37 € 669,90 € ali 60 x 11,37 € Najnižja cena: 519,30€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:2.806,00 € Razrezana cena: 84 x 45,74 €
2.806,00 €
ali 84 x 45,74 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:72,13 € Razrezana cena: 6 x 13,26 €
72,13 €
ali 6 x 13,26 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 

















