Klima Samsung Windfree Comfort 5 kW komplet 2026
1.958,65 €
Cena brez DDV : 1.605,45€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 07.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
Podroben opis
Klimatska naprava Samsung WindFree™ Comfort omogoča 30 % večjo energetsko učinkovitost, deluje 25 dBA tiho in omogoča 90 % odstranjevanje bakterij s funkcijo Freeze Wash. Glavne prednosti: AI pametno hlajenje za optimalno udobje in energetsko učinkovitost Dry Comfort za dehumidifikacijo brez občutka mraza in do 30 % prihranka energije Solar Cell daljinski upravljalnik: 53 % tanjši in 25 % lažji, polnjenje preko sončne svetlobe ali USB-C WiFi povezljivost in glasovno upravljanje za enostavno nastavitev Freeze Wash funkcija za odstranjevanje do 90 % bakterij Zakaj izbrati Samsung WindFree™ Comfort? Samsung WindFree™ Comfort ponuja izjemno energetsko učinkovitost, saj vam omogoča do 30 % prihranka pri energiji. Naprava uporablja hladilno sredstvo R32, kar je okolju prijazno in pripomore k večji energetski učinkovitosti. Digital Inverter Boost kompresor omogoča hitrejše hlajenje in boljše delovanje, medtem ko tehnologija WindFree™ zagotavlja hlajenje brez neposrednega vetra, kar pomeni enakomerno in prijetno temperaturo v prostoru. Pametno hlajenje z AI in WindFree™ tehnologijo
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/airconditioners/Label_2212776.pdf |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/airconditioners/Fiche_2212776_SL.pdf |
| Moč | 5,0 kW |
| Osnovne informacije | učinek brez pihanja/AI pametno haljenje, WIfI |
| Glasnost | 25dBA |
| Energijski razred | A++ |
| Dodatne informacije | NOVO! Solar Cell upravljalnik; polnjene na USB C |
| Mere (Š x V x G) | notranja 299x 1055 x 215 mm, zunanja 880x 638x 310mm |
| Teža | notranja 12,3 kg, zunanja 36,8kg |
| Garancija v mesecih | 24M |
Sorodni izdelki
Redna cena:1.227,20 € Razrezana cena: 84 x 20,65 €
1.227,20 €
ali 84 x 20,65 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.584,78 € Akcijska cena:1.295,73 € Razrezana cena: 84 x 21,82 € 1.584,78 € ali 84 x 21,82 € Najnižja cena: 1.295,73€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.183,40 € Akcijska cena:1.114,47 € Razrezana cena: 84 x 18,75 € 1.183,40 € ali 84 x 18,75 € Najnižja cena: 1.114,47€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 728,34 € Akcijska cena:587,98 € Razrezana cena: 72 x 11,13 € 728,34 € ali 72 x 11,13 € Najnižja cena: 587,98€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.850,00 € Akcijska cena:1.354,50 € Razrezana cena: 84 x 22,81 € 1.850,00 € ali 84 x 22,81 € Najnižja cena: 1.354,50€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 649,04 € Akcijska cena:575,17 € Razrezana cena: 72 x 10,89 € 649,04 € ali 72 x 10,89 € Najnižja cena: 575,17€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.291,98 € Akcijska cena:1.153,09 € Razrezana cena: 84 x 19,41 € 1.291,98 € ali 84 x 19,41 € Najnižja cena: 1.153,09€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:419,99 € Razrezana cena: 48 x 11,07 €
419,99 €
ali 48 x 11,07 €
Na zalogi v prodajalni
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 

















