Monitor Samsung 34" S50GC ViewFinity S5, VA, 3440x1440, 2x HDMI, DP
Blagovna znamka: SAMSUNG
Redna cena 298,90 €.Prihranite 53,83 €(18%).Najnižja cena: 245,07€
245,07 €
Cena brez DDV : 200,88€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Ločljivost zaslona | 3440 X 1440 |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://www.samsung.com/si/monitors/high-resolution/viewfinity-s5-s50gc-34-inch-ultra-wqhd-high-resolution-ls34c500gauxe |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1410845_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 86,36 cm (34,0") |
| Ločljivost | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Ločljivost dodatno | 21:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | 2x HDMI, DP |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 3000:1 |
| Kontrast dodatno | mega (dinamični) |
| Odzivni čas | 5 ms (GtG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | Maks. 100Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 1.07B |
| Nastavljivost zaslona | Nagib |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | G |
| Mere (Š x V x G) | 815.3 x 457.7 x 221.3 mm |
| Mere brez stojala | 815.3 x 359.8 x 36.4 mm |
| Teža | 4.9 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Kabel HDMI |
| Garancija v mesecih | 24 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 207,40 € Akcijska cena:166,02 € Razrezana cena: 12 x 15,60 € 207,40 € ali 12 x 15,60 € Najnižja cena: 166,02€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.464,00 € Akcijska cena:1.343,95 € Razrezana cena: 84 x 22,62 € 1.464,00 € ali 84 x 22,62 € Najnižja cena: 1.343,95€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 549,00 € Akcijska cena:447,98 € Razrezana cena: 48 x 11,81 € 549,00 € ali 48 x 11,81 € Najnižja cena: 447,98€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 573,40 € Akcijska cena:375,52 € Razrezana cena: 36 x 12,73 € 573,40 € ali 36 x 12,73 € Najnižja cena: 375,52€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.342,00 € Akcijska cena:975,02 € Razrezana cena: 84 x 16,41 € 1.342,00 € ali 84 x 16,41 € Najnižja cena: 975,02€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 634,40 € Akcijska cena:520,45 € Razrezana cena: 60 x 11,39 € 634,40 € ali 60 x 11,39 € Najnižja cena: 520,45€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 298,74 € Akcijska cena:277,47 € Razrezana cena: 24 x 13,53 € 298,74 € ali 24 x 13,53 € Najnižja cena: 277,47€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 427,00 € Akcijska cena:342,58 € Razrezana cena: 36 x 11,61 € 427,00 € ali 36 x 11,61 € Najnižja cena: 342,58€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 









